شهریور, 1397 بدون نظر لیسانس به پزشکی

مدرک زبان لیسانس به پزشکی

شرایط اخذ مدرک زبان لیسانس به پزشکی

 

یکی از دروس مهم در کنکور لیسانس به پزشکی که تاثیر بسزایی در قبولی آزمون لیسانس به پزشکی دارد، زبان پزشکی است.

داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر با حداقل نمرات خواسته شده یکی از شروط اصلی شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی می باشد. از این رو داوطبان باید مدتی قبل از شروع آمادگی برای آزمون لیسانس به پزشکی حتما مدرک زبان را کسب کرده و با خیال راحت به برنامه ریزی و مطالعه کنکور لیسانس به پزشکی خود بپردازند.

 بسیاری از داوطلبین آزمون لیسانس به پزشکی در درس زبان دارای اشکالات زیادی می باشند و اکثر این عزیزان تکنیک های لازم برای پاسخ گویی سریع به سوالات زبان را ندارند. در آزمون لیسانس به پزشکی درصد زبان ضریب بسزایی در رتبه کسب شده دارد. برای موفقیت درآزمون لیسانس به پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری کلاس های زبان پزشکی نموده است. در این کلاس ها کلیه نکات مربوط به زبان پزشکی در اختیار داوطلبین قرار میگیرد و داوطلبان از هر لحاض برای آزمون آماده می شوند.

تکنیک های پاسخ گویی به سوالات زبان در آزمون های زبان لیسانس به پزشکی

درس زبان در هر آزمونی تعیین کننده است و با به دست آوردن درصد مناسب در این درس مشاهده خواهید کرد که رتبه تا چه اندازه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. همیشه مطالعه درس زبان به اصطلاح به دلیل فرار بودن برای داوطلبین سخت بوده است . برای یادگیری زبان باید تکنیک های خاصی آموخته شود و پاسخ گویی به سوالات زبان نیز طبق این قاعده می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از جزوات کامل درس زبان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و همین طور حضور در کلاس های نکته و تست زبان است که کمک به سزایی در بالا برد درصد زبان به شما داوطلب عزیز خواهد بود.

نمونه سوالات MHLE  برای آزمون زبان لیسانس به پزشکی

مدرک آزمون MHLE را وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی صادر می کند.  با جستجو در سایت های مختلف مشاهده خواهید کرد که نمونه سوالات آزمون MHLE قابل یافتن و دانلود نیستند زیرا وزارت بهداشت تا کنون آنها را منتشر نکرده است. جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با بهره گیری از اساتید با تجربه و نفرات برتر آزمون  MHLE اقدام به جمع آوری نمونه سوالات کامل این آزمون نموده است.

داوطلبین علاقه مند به شرکت در  آزمون MHLE  می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این آزمون ، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون MHLE برای  زبان لیسانس به پزشکی و همچنین جهت تهیه جزوات و نمونه سوالات کامل سال های قبل آزمون لیسانس به پزشکی و تمامی آزمون های زبان با مرکز زبان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *